HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından bu yana hizmet kalitesini arttırmak, hijyen güvenliğini sağlamak, yangın riskini en aza indirmek ve daha verimli çalışma ortamları hazırlayabilmek için çıktığı bu yolda; Türkiye’nin bu sektördeki en güvenilir ve profesyonel firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız verdiği tüm hizmetleri en son teknolojik alet ve ekipmanlarla yapmakta; konusunda deneyimli ve eğitimli kadrosuyla katılımcı, dinamik, takım ruhundan asla taviz vermeyen prensipleriyle sektöründe fark yaratmaktadır. Firmamız verdiği hizmet sonrasında müşterilerini yalnız bırakmayan, tesise ait çıkabilecek olası problemleri önceden tespit ederek raporlama faaliyetinde bulunan firmamız Türkiye’nin her yerinde askeri tesis, otel, hastane, fabrika, restoran ve kurumsal işletmelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bize Ulaşın
arrow-blue-555-321-512x364

Misyonumuz

Kayseri’de ilk defa profesyonel anlamda baca temizliği ve kontrolünü yaparak bir ilki gerçekleştirmiştir. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek firmamızı en iyi noktalara taşıyacağız.

Read More
misyon-vizyon-500x364

Vizyonumuz

Kayseri baca müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, Profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğunu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla hizmet sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Read More

Kalite Politikamız

  • Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı Hizmet
  • Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme
  • Uzman ve Deneyimli Kadro
  • Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Belgelerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bize Ulaşın!

WhatsApp chat