Kurumlu Baca Temizleme

Kurumlu baca temizleme, evlerdeki ya da iş yerlerindeki soba kurulumunda yapılması önerilen ilk işlem baca temizleme işlemi olmalıdır. Kurumlu baca temizleme işleminin gerçekleştirilmediği durumlarda, bacayı kaplayan kurumlar yüzünden baca kanalının çapı küçülmekte, bu durum ise soba verimliliğinin düşmesine ve duman zehirlenmelerine neden olabilmektedir.

Kurumlu baca temizliğinde Avrupa standartlarında ve son teknolojik ekipmanlara sahip Kayseri Baca Temizleme; uzman, güvenilir ve güler yüzlü teknik kadrosuyla hizmet vermektedir. Kurumlu baca temizliği için geliştirilmiş özel temizlik çubukları ve çelik fırçalar aracılığı ile evlerde ve iş yerlerinde Kayseri Baca Temizleme’nin uzman ekibinin özenli ve çevreye duyarlı çalışmalarıyla gerçekleştirilen temizlik işleminde etrafın kirletilmemesine özen gösterilmektedir. Ayrıca soğuk günlerde binanın çatısına çıkılıp yapılan baca temizliğinin yerine bacaya çıkmaya gerek duyulmadan kurumlu baca temizliği işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili kurumdan yetkili Kayseri Baca Temizleme’nin sağlayacağı kurumlu baca temizleme işleminin periyodik temizliği ile yakıt ve enerji kaybı açısından bakıldığında %20 ila 30 arasında tasarruf sağlanabilmekte, aynı zamanda hayati risk taşıyan karbonmonoksit zehirlenmelerinin, baca tutuşmalarının ve yangın riskinin önüne geçilebilmektedir.

İtfaiye’nin yetkilendirdiği kuruluşumuz tarafından kurumlu baca temizleme işlemi bittikten sonra, kameralarımız tarafından bacanın içi çekilmekte ve CD olarak itfaiyeden onaylı baca temizleme raporu ile birlikte müşterilerimize verilmektedir. Koşulsuz, şartsız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren kuruluşumuz, en kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli tüm alt yapı ve donanımı bünyesinde barındırmaktadır.

Kayseri Baca

Her türlü sorunuz, şikayetleriniz, önerileriniz veya hizmet talepleriniz için hiç çekinmeden bize ulaşın .

WhatsApp chat