kayseride logar açma,kayseride baca temizleme,kayseri logar açma,kayseride su deposu temizliği,kayseride petek temizliği,kayseride gider açma,kayseri baca temizleme,kayseri su deposu temizliği,kayseri petek temizliği,kayseri gider açma

Logar Açma

Belediyeler sitelere veya binalara ait logar kuyuları ile ilgilenmez, dolayısı ile oluşabilecek logar sorunlarında site yönetimleri kendi çözümlerini aramak zorunda kalırlar. Logar kuyuları tesisat sisteminin düzgün çalışması için ve sağlık açısından hayati öneme sahiptir, bu yüzden aksatmadan kontrollerinizi yaptırmanız önemlidir.

Tıkanan logarlar özellikle yaz aylarında kötü kokulara neden olmaktadır. Mikropların sıcak havada çabucak üreyip yayılabildiğini düşününce sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini zaten anlıyoruz. Bir logarın tıkanması ile toprak altında da büyük zararlar doğurabilir. Suyun yer altında toprağı oyarak zamanla çökmelere neden olması da muhtemeldir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir. Logarlar da çok kullanıma bağlı olarak sıkça tıkanıklıklara rastlanmaktadır. En çok rastlanan arıza tipi ise kolonyalı mendil ve bezlerin tuvalet atılmasıdır. Bu iki cisimde suda erimeyen cisimlerdir. Bunlar gidere atıldığı sürece sürekli tıkanma olacaktır. Hele birde gider borusunda yeterli eğim yoksa çok daha çabuk tıkanır.

Logar Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yaz aylarında logarlarda meydana gelen tıkanıklıklar zamanla pis koku salınımına ve ve buda bakterilerin dağılmasına neden olmaktadır. Sağlığı çok ciddi şekilde rahatsız eden bu olay hemen çözülmesi gereken bir problemdir. Bunun için bizi aradığında gelen ekiplerimiz önce kameralı makineyle tıkanıklık tespit edilir. Daha sonra ise robot makine yardımıyla ise logar açma işlemine geçilmektedir.

Apartmanınızın veya sitenizin logarı uzman ekiplerimiz yardımıyla kanal açma makinesiyle zahmetsizce açılmaktadır. logar açma konusundaki uzman kişiler özel görüntüleme cihazlarıyla logar tıkanıklığınıza hijyenik ve kalıcı çözümler getirmektedir. Her türlü logar tıkanıklıklarınız zahmetsizce açılmaktadır.

Kayseri Baca

Her türlü sorunuz, şikayetleriniz, önerileriniz veya hizmet talepleriniz için hiç çekinmeden bize ulaşın .

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bize Ulaşın!

WhatsApp chat