Merkezi Sistem Baca Temizleme

Merkezi sistem baca temizleme; otellerin, restoranların, okulların ve apartmanların toplu konut ihtiyaçlarına hizmet eden ısınma sistemlerine bağlı bacalarının temizlenme işlemidir. Avrupa standartlarında, son teknolojiye sahip ve çevreye duyarlı temizlik ekipmanları ile baca temizleme hizmeti veren Kayseri Baca Temizleme ile merkezi sistem baca temizleme işleminizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Merkezi sistem baca temizleme işleminin gerçekleştirilmemesi durumunda hayati risk taşıyan karbonmonoksit gazı zehirlenmeleri, baca tutuşması ve yangın beklenen senaryolar arasında yer almaktadır. Genellikle çocuklu ailelerin yaşamakta olduğu toplu konutlardaki ve okullardaki yönetmelikler gereği yılda en az bir kez periyodik olarak merkezi sistem baca temizleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Kayseri Baca Temizleme’nin uzman, güvenilir ve güler yüzlü ekibi, binanızın merkezi sistem baca temizleme hızla yapacak ve İlgili Kurumdan onaylı baca raporunuzu tarafınıza teslim edecektir.

Hava ve mevsim değişimlerinden daha çabuk etkilenen bacaların tıkanmaması için merkezi sistem baca temizlemenin önceden yapılması gerekmektedir. Kış aylarının soğukları başlamadan önerilen merkezi sistem baca temizleme işlemini gerçekleştirecek Kayseri Baca Temizleme ile kışa hazırlıklı başlamanızı öneririz.

Kayseri Baca

Her türlü sorunuz, şikayetleriniz, önerileriniz veya hizmet talepleriniz için hiç çekinmeden bize ulaşın .

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bize Ulaşın!

WhatsApp chat