kayseride su deposu temizliği,kayseride baca temizleme,kayseri su deposu temizliği,kayseride petek temizliği,kayseride logar açma,kayseride gider açma,kayseri baca temizleme,kayseri petek temizliği,kayseri logar açma,kayseri gider açma

Kayseride Su Deposu Temizliği

Hayatın temel gereksinimi olan suyu sadece içerek değil, aklımıza gelen hemen her şeyi temizlemek ve temizlenmek amacı ile de kullandığımızı göz önüne aldığımızda  depomuzun temiz olmasının önemini bir defa daha açıkça anlamış oluruz. Su depolarımızı yılda en az bir kere temizlettirmeliyiz, çünkü su depoları  sandığımız kadar temiz olmayabilmektedir. Tortu, yosunlanma, taş, kum, hatta boruların yoğun paslanmasının yanında sivrisinek larvasından,  kedi ölülerine kadar pek çok istenmeyen kirletici unsur su depolarımız içerisinde bulunabilmektedir.

Şebekeden gelen su tamamen temiz ve depo içerisine hiç bir yabancı maddenin girişine izin vermeyecek şekilde yapılmış bile olsa bekleyen su içerisinde bir çok bakteri ve enfeksiyon kaynağı mikroorganizma kısa süre içerisinde üreyebilmektedir.

Su depolarımızın sağlığı tehdit eden kaynaklara dönüşmemesi için düzenli olarak temizlenmesi gereklidir. Unutulmamalıdır ki su hayat için gerekli olduğu gibi hastalıklara sebep olan pek çok mikro organizmanın en kolay taşınma yoludur.

Kayseri Baca olarak betonarme ve saç depoların temizliği konusunda deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

Deponun temizlik ve dezenfekte çalışmasını aynı gün içerisinde uzman personelimiz tamamlar. Su depolarının temizlik ve dezenfekte işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz eksiklikler ve yapılması gerekli izolasyon, boya, su kaçağı vs. işlemleri müşterilerimize bildirir.

Kayseri Baca

Her türlü sorunuz, şikayetleriniz, önerileriniz veya hizmet talepleriniz için hiç çekinmeden bize ulaşın .

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Bize Ulaşın!

WhatsApp chat